دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • مطالب آموزشی حوزه سلامت
  • نشانی مراکز و پایگاه های سلامت تحت پوشش
  • راهنمای بالینی مبتنی بر شواهد
  • سامانه های مرتبط
  • راهنمای مراجعین

بازدید نوروزی سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه از بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۳ | 

بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان، در سومین روز از فصل تحول هستی؛ میزبان سرپرست، معاونین بهداشت و درمان و مدیر روابط عمومی دانشگاه بود.
 
روابط عمومی معاونت بهداشت - همزمان با سومین روز از سال 98، دکتر کوهپایه زاده به همراه دکتر عبادی فرد آذر و دکتر توکلی؛ به ترتیب سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه، به همراه دکتر احمدی مدیر روابط عمومی و دکتر غلامی مدیر مرکز حوادث و فوریتهای اورژانس معاونت درمان، از بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان بازدید کردند.
 
در این بازدید، دکتر دمیریان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان، گزارشی از عملکرد شبکه در سال 98 و همچنین برنامه سلامت نوروزی را ارائه کرد.
 
دکتر سید امید ستایش رئیس بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان، گزارشی از فعالیت ها، اقدامات انجام شده و عملکرد مالی یک ساله بیمارستان و همچنین چالش ها، کمبودها و مسائل موجود بیمارستان برای ارائه خدمات مطلوب تر، مطالبی را بیان کرد.
 
دکتر کوهپایه زاده ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاشهای ارائه شده در برنامه سلامت نوروزی، خواهان ارائه خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان و مسافران نوروزی شد.
وی ضمن نظارت بر نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات درمانی، حضور متخصصان مقیم در بیمارستان و میزان رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان، توصیه هایی را در جهت ارتقای خدمات بیان کرد.
 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشت دانشگاه؛ بر ضرورت اجرای دقیق نظام ارجاع و پرونده الکترونیک در بیمارستان به عنوان استراتژی مهم سال ٩٨ تأکید و خاطرنشان کرد: ضرورت استقرار نظام ارجاع و پزشک خانواده در تمامی مناطق شهری کشور، مهم­ترین سرفصل نظام سلامت در برنامه پنجم توسعه می­باشد که در صورت اجرای مطلوب و استقرار کامل آن، می­تواند نقش به سزایی در ارتقای سلامت عمومی جامعه و گسترش عدالت اجتماعی و استقرار نظام درمانی سلامت محور ایفا نماید.

 
معاون بهداشت دانشگاه، ضمن ارائه آمار فعالیت‌ها و تعداد ارجاعات انجام شده تا کنون، درخصوص سیستم نظام ارجاع درحوزه تحت پوشش این معاونت، خاطر نشان کرد: جزء اولین دانشگاه‌هایی هستیم که این برنامه را در سطح شهرستانهای تابعه اجرایی کرده و عملیاتی شدن نظام ارجاع از افتخارات کارکنان معاونت های بهداشت و درمان        می باشد.
 
دکتر توکلی معاون درمان نیز بر لزوم اجرای مطلوب نظام ارجاع تأکید و نحوه اجرای آن در بیمارستان های تحت پوشش را عنوان و بیان کرد: با برنامه ریزهای انجام شده، هیچ  بخش درمانی در این ایام تعطیل نیست.
 
 
سرپرست دانشگاه و هیئت همراه، با حضور در بخش های تریاژ، اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، بخش های ویژه و جراحی ضمن گفتگو با همکاران و بیماران، سال نو را تبریک گفته و از تلاش های شبانه روزی کادر درمان، تقدیر و تشکر کردند.
همچنین نحوه ارائه‌ی خدمات درمانی در ایام تعطیلات نوروزی، را ارزیابی کرده و از چند و چون ارایه خدمات اطلاعاتی را دریافت و توصیه هایی را در این خصوص ارایه دادند.
 
گفتنی است مراکز خدمات جامع سلامت منتخب و نیز تمامی‌ مراکز درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مراجعه کنندگان در آماده باش کامل می باشند.
 
 

 CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 339 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر