دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

«روز خبرنگار » یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم مبارک.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۱۶ | 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، در پیامی، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه ی مقدس اندیشه و قلم و آگاهی تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
«ن والقلم و ما یسطرون»
سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:1)

 
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): خبرنگاران؛ سربازان هنرمند جناح عظیم اسلام هستند.
 
  17 مرداد ماه «روز خبرنگار» یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز کشور تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، تلاش و جدیت شما عزیزان را، در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی؛ جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.
 
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی کشور، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید؛ سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه، در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.
 
دکتر فربد عبادی فرد آذر
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 48 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر