دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

آخرین جلسه هم اندیشی سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت مرکز بهداشت شمال غرب در تاریخ 96/12/20 برگزار شد.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ | 
روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه: آخرین جلسه  هم اندیشی سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت با حضور دکتر گلشنی و سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت مورخ بیستم اسفند در دفتر ریاست مرکز بهداشت شمال غرب برگزار گردید.

در ابتدا دکتر گلشنی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران و تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن به مرور برخی از دستاوردهای مرکز در سال 96 پرداختند و بر ضرورت حفظ و صیانت از این دستاوردها و ارتقاء بیش از پیش فرآیند عملکرد و خدمات تأکید کردند.
ایشان ضمن تبیین رویکرد مرکز در سال آتی در خصوص فرمول اضافه کار در سال 97 توضیحات مبسوطی را ارائه دادند. سپس آخرین آمار مربوط به ثبت جمعیت و خدمات در سامانه سیب را بیان و خاطر نشان کردند این موفقیت چشمگیر حاصل کاریتمی و تلاش کلیه همکاران ستادی و محیطی بوده است.

دکتر گلشنی افزودند: با توجه به ابلاغ بخشنامه وزیر و تأکید معاونت محترم بهداشتی در طی ایام نوروزی، مراکز خدمات جامع سلامت در آماده باش بوده و بایستی کلیه همکاران توجه ویژه ای به این مهم داشته باشند.

در ادامه این جلسه هر یک از سرپرستان مراکز به بیان دیدگاه ها و مسائل جاری پرداخته و اعلام کردند با توجه به اقدامات بسیار مناسبی که در راستای تکریم پرسنل صورت پذیرفته است شاهد رضایتمندی اغلب پرسنل هستیم.

در پایان جلسه دکتر صاحب زاده و دکتر اردلان به جمع بندی موارد مطروحه پرداختند.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 127 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر