دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام تبریک دکتر بابک عشرتی به مناسبت روز خبرنگار

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱۷ | 
دکتر بابک عشرتی؛ سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، در پیامی، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه‌ی مقدس اندیشه و قلم و آگاهی تبریک گفت. در این پیام آمده است.


 
بسم الله الرحمن الرحیم

 
»
ن والقلم و ما یسطرون« سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (سوره‌ی مبارکه‌ی قلم؛ آیه‌ی یک)

 مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): خبرنگاران؛ سربازان هنرمند جناح عظیم اسلام هستند.

 
خبرنگاران از آن رو که "حق جو" و "حق پو" میباشند،‌ شایسته تکریم و تحسین‌اند.
خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند،‌ شایسته قدردانی و سپاسگزاری هستند. خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهند‌ی مردم در لحظات و صحنه‌‌های سرنوشت‌ساز جامعه هستند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها می‌باشند، همواره شایسته تکریم و تحسین‌اند.

  17 مرداد ماه «روز خبرنگار» یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز کشور تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه؛ تلاش و جدیت شما عزیزان را، در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.
بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی؛ جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

 
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی کشور، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌ها و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می‌دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم‌نوعان خود خستگی‌ناپذیر و پر تلاش می‌کوشید؛ سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه، در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

 
دکتر بابک عشرتی
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران
 CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 33 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر