دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دیدار عیدانه سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه از بیمارستان فیروزگر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۴ | 

در چهارمین روز از سال نو، سرپرست و معاونین بهداشت و درمان دانشگاه، از بیمارستان فیروزگر، بازدید کردند.
 
روابط عمومی معاونت بهداشت - همزمان با چهارمین روز از فصل تحول هستی، دکتر جلیل کوهپایه زاده سرپرست و دکتر فربد عبادی فرد آذر و دکتر نادر توکلی؛ معاونین بهداشت و درمان دانشگاه، به همراه هیئت همراه، از بیمارستان فیروزگر بازدید کردند.
 
دکتر کوهپایه زاده ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاشهای ارائه شده در برنامه سلامت نوروزی، خواهان ارائه خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان و مسافران نوروزی شد.
 
وی ضمن نظارت بر نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات درمانی، میزان رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان، توصیه هایی را در جهت ارتقای خدمات بیان کرد.
 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشت دانشگاه؛ بر ضرورت اجرای دقیق نظام ارجاع و پرونده الکترونیک در بیمارستان به عنوان استراتژی مهم سال ٩٨ تأکید و خاطرنشان کرد: ضرورت استقرار نظام ارجاع و پزشک خانواده در تمامی مناطق شهری کشور، مهم­ترین سرفصل نظام سلامت در برنامه پنجم توسعه می­باشد که در صورت اجرای مطلوب و استقرار کامل آن، می­تواند نقش به سزایی در ارتقای سلامت عمومی جامعه و گسترش عدالت اجتماعی و استقرار نظام درمانی سلامت محور ایفا نماید.

 
معاون بهداشت دانشگاه، ضمن ارائه آمار فعالیت‌ها و تعداد ارجاعات انجام شده تا کنون، درخصوص سیستم نظام ارجاع درحوزه تحت پوشش این معاونت، خاطر نشان کرد: جزء اولین دانشگاه‌هایی هستیم که این برنامه را در سطح شهرستان های تابعه اجرایی کرده و عملیاتی شدن نظام ارجاع از افتخارات کارکنان معاونت های بهداشت و درمان می باشد.
 
دکتر توکلی معاون درمان نیز بر لزوم اجرای مطلوب نظام ارجاع تأکید و نحوه اجرای آن در بیمارستان های تحت پوشش را عنوان کرد.
 
سرپرست دانشگاه و هیئت همراه، با حضور در بخش های مختلف بیمارستان، از نزدیک از روند درمان و پاسخگویی به مراجعه کنندگان آگاهی یافته و با بیماران دیدار و گفتگو کردند.
 
در ادامه گروه مدیریتی دانشگاه، از بخش های اورژانس، اطفال و ارتوپدی بیمارستان بازدید کرده و ضمن تبریک سال نو به همکاران، از چند و چون ارایه خدمات اطلاعاتی را دریافت و توصیه هایی را در این خصوص ارایه دادند.
 
گفتنی است مراکز خدمات جامع سلامت منتخب و نیز تمامی‌ مراکز درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مراجعه کنندگان در آماده باش کامل می باشند.
 
 CAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 117 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر