دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری جلسه ساخت دومین بیمارستان شهرستان بهارستان با حضور نمایندگان معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۱۳ | 
جلسه بررسی ساخت دومین بیمارستان شهرستان بهارستان، روز دوشنبه 12 شهریور 1397 و با حضور نمایندگان معاونتهای بهداشت و درمان دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه: نخستین جلسه بررسی ساخت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان؛ با حضور مهندس مهدی عرب، دکتر کمین و مهندس شالچی؛ نمایندگان معاونت های بهداشت، درمان و توسعه دانشگاه و همچنین زارعی؛ مشاور عالی نماینده مجلس شهرستان و مهندس شوندی؛ شهردار نسیم شهر برگزار شد.
 
در این جلسه که در تاریخ 12 شهریور سال جاری و در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان بهارستان برگزار شد؛ دکتر دمیریان، حاضرین از همکاری بی شائبه  شهردار و شوراهای اسلامی نسیم شهر در امر واگذاری زمین جهت ساخت مراکز و پایگاههای سلامت و بالطبع دسترسی آسان مردم شریف منطقه به خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین واگذاری زمین بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) که در محل مناسب به این امر اختصاص داده شده است تقدیر و تشکر کرد.
مهندس مهدی عرب؛ مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه که به عنوان نماینده این معاونت در جلسه حضور داشت؛ نیز با اشاره به تخصیص بودجه های بسیار مطلوب به حوزه ی سلامت شهرستان گفت: معاونت بهداشت دانشگاه، تمام همت و تلاش خود را برای تأمین سلامت مردم به کار خواهد بست که نمود این خواست قلبی، تزریق بودجه های خوب برای ساخت، تکمیل و بهبود استاندارد واحدهای بهداشتی و درمانی شهرستان های تحت پوشش؛ از جمله بهارستان بوده است. ایشان تصریح کرد: برای ساخت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهارستان نیز هر کاری که لازم باشد، انجام خواهیم داد.
در ادامه آقای زارعی؛ مشاور عالی نماینده شهرستان و عضو شورای اسلامی نسیم شهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر دمیریان، بابت اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان و افتتاح بیمارستان امام حسین (ع) اظهار کرد: زمین بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) در طرح تفصیلی نسیم شهر دیده شده و کاربری درمانی دارد و این زمین دارای موقعیت جغرافیایی خاصی است که در آینده می تواند حوادث و تصادفات جاده ای را نیز تحت پوشش قرار دهد.
 
 


CAPTCHA code

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 59 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر