دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید دکتر جان بابائی معاون درمان وزیر بهداشت و دکتر ناصری پور رئیس دانشگاه از بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۱۷ | 
به دنبال ضیافت افطار شامگاه دوشنبه 21 خرداد ماه 97 که با حضور جناب دکتر هاشمی وزیر بهداشت و سایر مسئولین در این شهرستان برگزار گردید و قول مساعد وزیر بهداشت در خصوص رفع مشکلات بیمارستان امام حسین (ع)، در شانزدهم مرداد 1397 دکتر جان بابایی؛ معاون درمان وزیر، برای حل مشکل کمبود نیروی انسانی و تسریع در احداث مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع)، در این شهرستان حاضر شد، تا از نزدیک به بررسی مشکلات بپردازند.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت: دکتر جان بابائی؛ معاون درمان وزیر بهداشت به همراه دکتر ناصری پور؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر مبارکی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع فیریکی دانشگاه، دکتر توکلی؛ معاون درمان دانشگاه، دکتر دمیریان؛ مدیر شبکه بهداشت، دکتر عباسی دزفولی؛ رئیس بیمارستان  و نمایندگان پیمانکار، مدیر سازمان مجری و مشاور بیمارستان و جمعی از مسئولین مربوطه با تشکیل جلسه در بیمارستان امام حسین (ع)، طرح های پیشنهادی توسعه آتی بیمارستان را با توجه به نقشه کلیه طبقات، پلان ها، زیر ساخت ها  نقشه های تأسیسات و ... مورد بررسی و گزارشی از مشاهدات و موارد قابل توجه و رسیدگی، توسط اعضای جلسه بیان گردید.
دکتر جان بابایی، با توجه به ازدحام جمعیت و کمبود فضا در اورژانس و بیمارستان عنوان کرد: با ساخت ساختمان جدید در زمین مجاور بیمارستان که توسط شهرداری گلستان به بیمارستان اهداء گردیده؛ مسائل اولیه بیمارستان بطور کامل حل و فصل می شود. این ساختمان شامل بخش های دیالیز، شیمی درمانی، درمانگاه و فضاهای جانبی مورد نیاز بیمارستان می باشد.
در حاشیه این نشست، دکتر جان بابایی قول مساعد جهت پیگیری و تصویب طرح و تأمین اعتبار لازم را داد.
سپس رئیس دانشگاه، در خصوص  باز طراحی و مناسب سازی سایر فضاهای بیمارستان از جمله بلوک زایمان و اورژانس در سال های آتی را مطرح نمود.
دکتر ناصری پور، اظهار امیدواری کرد؛ با ساخت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) نسیم شهر سهم سرانه های درمان شهرستان افزایش می یابد و مردم شهرستان از خدمات بهتری بهره مند خواهند گردید.
در ادامه، دکتر جان بابایی به همراه دکتر ناصری پور و اکیپ همراه از  قسمتهای مختلف بیمارستان امام حسین (ع) بازدید و از نزدیک روند خدمت رسانی و مشکلات را  مورد بررسی قرار دادند . دکتر ناصری پور دستور پیگیری دقیق و مطالعاتی را به مهندسین ارزیاب ارائه دادند تا مشکلات در اسرع وقت مرتفع گردد.

 


CAPTCHA code

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 88 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر