دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دیدار صمیمانه ی معاون بهداشتی دانشگاه با پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲ | 
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه: دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشتی دانشگاه به همراه مهندس مهدی عرب؛ مدیر روابط عمومی و رئیس امور اداری این معاونت، شنبه یکم تیر 1397 با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهریار، با پرسنل این شبکه دیدار و گفتگو کرد.

در بخشی از این برنامه دکتر عبادی فرد آذر، طی نشستی صمیمانه با کارشناسان واحدهای ستادی مرکز بهداشت و کارشناسان امور اداری و مالی شبکه گفتگو کرد و کارشناسان ضمن بیان مشکلات و چالش های حوزه های فعالیتی خود، پیشنهادات و درخواست های خود را بیان کردند.

در ادامه و در جلسه ی مدیران که با حضور دکتر ناصح؛ مدیر شبکه و همچنین سرپرستان واحدهای ستادی  تشکیل شد، پیشنهادات، درخواست ها، مشکلات و چالش های موجود مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفته و معاون بهداشتی دانشگاه؛ در جهت بهبود و ارتقای فعالیت ها، راهکارها و دستورات لازم را صادر کرد.
در این برنامه دکتر عبادی فرد آذر، ضمن بیان اهمیت و جایگاه ارائه خدمات بهداشتی، جلب رضایتمندی و توجه به نیازها و درخواست های پرسنلی را عامل مهمی در ارتقای انگیزه پرسنل در ارائه خدمات مطلوب و بهینه در حوزه سلامت ذکر کرد و بر این مهم تأکید داشت.  


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 136 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر