دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ به مناسبت روز جهانی قدس/ ضرورت شرکت همه مسلمانان در راهپیمایی روز قدس، برای مسأله اول جهان اسلام؛ یعنی رهایی قد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱۶ | 

دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به مناسبت روز جهانی قدس، پیامی را صادر کردند. متن این پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی): روز قدس از روز های بسیار مهم و تعیین کننده است. سال های متمادی است که سعی می شود مسئله قدس فراموش شود. روز قدس، درست تیری است به قلب این توطئه.             

 

بار دیگر روز قدس فرا می‌رسد، روزی که به تعبیر رهبر معظّم انقلاب اسلامی یکی از یادگارهای امام عزیز است. روزی که مردم مسلمان و آزادۀ جهان برای حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با رژیم غاصب صهیونیستی؛ که سالهاست رسوایی‌اش در نسل‌کشی و کشتار و شکنجه پیر و جوان، زن و مرد فلسطینی در جهان برملا شده است؛ با زبان روزه به میدان می‌آیند و ندای حق‌طلبی و عدالت‌جویی را سر می‌دهند.

قدس قبله اول مسلمین و معراج گاه نبی مکرّم اسلام (صلی الله علیه و آله)، اکنون حدود شش دهه اسارت در چنگال صهیونیسم غاصب را طی می کند و مردم مظلوم فلسطین، در زیر چکمه های این دژخیمان تا بن دندان مسلح، راه مقاومت اسلامی را به تأسی از رهنمودهای خردمندانه ی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) نصب العین خود قرار داده و اراده ی پولادین را، به میدان های نبرد با سلاح های آتشین گسیل داشته اند.


این روزها و در شرایطی که تفکر تکفیری با حمایت مادی و معنوی حکومت‌های مرتجع و قبیله‌ای منطقه و در پوشش گروه‌های تروریستی مانند: داعش، القاعده، النصره و... به‌عنوان زاده‌های شوم آمریکا و صهیونیسم جهانی، درصدد نابودی تفکر اسلام ناب و گسترش اسلام آمریکایی می‌باشد؛ حضور، ایستادگی و همدلی ملت ایران، سیلی محکمی بر آنان وارد می‌آورد. این حضور همیشگی مردم، پیام روشنی به صهیونیستم جهانی میدهد؛ که در صورت هرگونه اقدام علیه کشور عزیزمان با جواب سختتر مواجه خواهند شد و این ایستادگی ملت ایران، موجب دلگرمی و حمایت از گروههای مختلف آزادی‌خواه در سراسر جهان و تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی می‌شود.

 

پیام ماه عزیز رمضان خروش و خیزش جهانی علیه ظلم، استبداد و استکبار است و با توجه به وقایع اخیر در منطقه، ضروری است همه مسلمانان، بار دیگر همدل و متحد با یکدیگر، برای مسأله اول جهان اسلام؛ یعنی رهایی قدس عزیز، از چنگال رژیم جعلی صهیونیستی، در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

 

اینجانب به نیابت از خانواده بزرگ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، از عموم آزادی خواهان جهان؛ در هر لباس و کسوت و مقامی، در جای جای این کره خاکی دعوت می‌کنم، با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس، دیگر بار، اوج اقتدار و همگرایی آزادی خواهان جهان و به‌ویژه امت اسلامی در این مسئله مهم و اساسی را به نمایش بگذراند و موجبات شادمانی وجود مطهر و مقدس امام عصر (عج) را فراهم آورند.

 

دکتر فربد عبادی فرد آذر

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 142 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر