دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

توافق مدیر آزمایشگاه های مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه با آزمایشگاه مرجع معاونت بهداشتی برای انجام آزمایشات مواد غذایی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۴ | 
مدیر آزمایشگاه های غذا و داروی دانشگاه در خصوص امکان انجام آزمایشات موادغذایی در آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت بهداشتی خبر داد.
به گزارش راوبط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه: مدیر آزمایشگاه های غذا و داروی دانشگاه در خصوص امکان انجام آزمایشات موادغذایی در آزمایشگاه مرجع سلامت معاونت بهداشتی خبر داد.
 
با توجه به ادامه همکاریهای بین معاونتهای بهداشتی و غذا و داروی دانشگاه در زمینه بهداشت و ایمنی مواد خوردنی و آشامیدنی، یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت امسال، مهندس ابراهیمی؛ ابراهیمی مدیر امور آزمایشگاه های معاونت غذا و داروی دانشگاه و هیئت همراه از آزمایشگاه مرجع معاونت بهداشتی(تهرانسر) بازدید کردند.
در این بازدید که دکتر دنیوی؛ مسئول امور آزمایشگاه های معاونت بهداشتی و مهندس نوروزی رئیس گروه بهداشت محیط نیز حضور داشتند؛ پس بازدید از فضای بازسازی شده آزمایشگاه و تجهیزات آن، توضیحات لازم در خصوص قابلیت های آزمایشگاه مذکور بیان شد.
در پایان طرفین ضمن شرکت در نشستی صمیمانه، نسبت به نحوه همکاری و ایجاد امکان انجام آزمایشات مواد غذایی در آزمایشگاه تهرانسر و  نحوه اخذ مجوز های لازم تبادل نظر کردند و مقرر شد پیگیری های لازم در اسرع وقت انجام شود.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 160 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر