دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

پیام دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، به مناسبت عهدشکنی آمریکا/ عهدشکنی ها و توطئه ها

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۲ | 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، به مناسبت عهدشکنی آمریکا، پیامی را صادر کردند. متن این پیام به این شرح است:
 
دشمنی مستمر، عمیق و براندازانه‌ی آمریکایی‌ها، خصومت با مجموعه‌ی نظام اسلامی و ملتی است که این نظام را انتخاب کرده و در راه آن حرکت می‌کند. آمریکایی‌ها نوکرانی می‌خواهند که مانند برخی حکام کشورهای منطقه، فقط اطاعت کنند. اما جمهوری اسلامی، عزت خود و ملت ایران را به رخ آن‌ها می‌کشد و این عظمت و سرافرازی، برای آن‌ها قابل تحمل نیست.
عهدشکنی ها و توطئه ها، علیه ایران اسلامی؛ که شاگرد مکتب حسین بن علی (ع) است؛ بی اثر است و مردم ایران اسلامی؛ دانا، زیرک و فهیم هستند و هر گونه تهدید علیه این کشور نتیجه ای جز رسوایی ندارد. ملت ایران به راه خود ادامه می دهد و هراسی از تهدیدات ندارد و بحمدالله مردم ما با این رهبر دوراندیشی که دارند؛ همه مشکلات را پشت سر می‌گذارند.
رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، در توافق هسته ای چندین بار هشدار دادند؛ که دشمن قابل اعتماد نیست و این مبین آیه ی شریفه ی قرآن است که: دشمنان هیچ چیزی، حتی قرارداد خویشاوندی را رعایت نمی‌کنند و اکنون مردم فهیم ایران اسلامی، به عهد شکنی و غیر قابل اعتماد بودن دشمن، بیشتر پی بردند.
از خداوند متعال میخواهیم تا مددرسان مسئولان کشور باشد تا در این «آزمون بزرگ» سربلند و پیروز بوده و عزت و اقتدار و منافع ملت را به معنی واقعی کلمه تأمین کنند.
دکتر فربد عبادی فرد آذر
معاون بهداشتی دانشگاه
 
 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 164 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر