دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری جلسه ی برگزاری برنامه های هفته ی سلامت امسال با حضور مدیر گروه روابط عمومی و سلامت جمعیت، خانواده، مدارس و تغذیه معاونت بهداشتی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۲ | 
به منظور برگزاری هرچه پربارتر برنامه های هفته سلامت امسال؛ با شعار "سلامت برای همه" مدیریت روابط عمومی معاونت بهداشتی، جلسات هماهنگی برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی: به منظور برگزاری هرچه پربارتر برنامه های هفته سلامت امسال؛ با شعار "سلامت برای همه" مدیریت روابط عمومی معاونت بهداشتی، جلسات هماهنگی برگزار می کند
مهدی عرب؛ مدیر روابط عمومی معاونت بهداشتی، گفت: بی شک "هفته ی سلامت" فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیّت و جایگاه بسیار مهم سلامت و سهم آن در تحقّق توسعه ی پایدار، بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه ی نهادهای حاکمیّتی و اجرایی تأکید شود.
وی افزود: سلامت مهم ترین نعمت الهی و مؤلفه ای چند بعدی است که مشارکت و همکاری بین ارگانی، بهترین و مؤثرترین راهکار، جهت ارتقای سلامت شهروندان و نیل به این گوهر ناب است. همچنین سرمایه گذاری در حوزه ی سلامت و پرداختن به موضوع پیشگیری و آموزش مردم در این حوزه، اثرات فزاینده و مثبتی در اقتصاد و نیز بازگشت سرمایه ها دارد.
دکتر رحیمی؛ مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده، مدارس و تغذیه معاونت بهداشتی، نیز با تأکید بر این نکته که هفته ی سلامت فرصتی مغتنم و بهترین نماد برای تزریق اهداف بهداشتی به تک تک افراد جامعه است؛ در خصوص اجرای برنامه های مصوب هفته ی سلامت امسال توسط گروه تحت مدیریت شان، قول همکاری مطلوب دادند.
 
گفتنی است، معاونت بهداشتی دانشگاه ایران، برنامه های باشکوه و پرباری را در هفته ی سلامت 1397 برگزار خواهد کرد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 217 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر