دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دکتر فربد عبادی فرد آذر: حمله به سوریه توسط آمریکا و دو کشور غربی جنایتی بزرگ است.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۶ | 
دکتر فربد عبادی فرد آذر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، پس از حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه و کشتار مردم بیگناه، پیامی را صادر کردند. متن پیام به این شرح است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
حمله ی نظامی در سحرگاه عید مبعث و کشتار مردم غیر نظامی و بی دفاع، قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. حمله به سوریه توسط آمریکا و دو کشور غربی و محروم کردن مردم بیگناه از حق زندگی و همچنین نیازهای اولیه بهداشتی جنایتی بزرگ است.
این جنایت بزرگ ناشی از اهداف استعماری و «دیکتاتوریِ بین‌المللی» رؤسای جمهور این کشورهاست و  «البته دیکتاتورها در هیچ کجای دنیا، کامیاب نخواهند شد و آمریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد. »
بنده به عنوان یک مسلمان، در سالروز بعثت پیام آور رحمت و صلح و آرامش، این حمله خباثت بار که منجر به ایجاد معضلات و مشکلات بسیاری در حوزه ی سلامت مردم عزیز سوریه خواهد شد، را محکوم می کنم و به نمایندگی از خانواده بزرگ معاونت بهداشتی دانشگاه ایران، از رفتارهای غیرانسانی و ددمنشانه ی مستکبران جهان و حامیان ایشان در منطقه اعلام برائت و انزجار می کنم.
پیروزی حق بر باطل سنت الهی و وعده ی خداست. امیدوارم که هرچه زودتر شاهد پیروزی قطعی، تمامی مظلومان عالم بر ستمگران و برافراشته شدن پرچم عدالت گستر اسلام عزیز، در سرتاسر گیتی باشیم.
 
دکتر فربد عبادی فرد آذر
معاون بهداشتی دانشگاه


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 261 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر