دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

خبرهای خوش مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم در دیدار با اصحاب رسانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۶ | 
ابراهیم اسکندری در دیدار با اصحاب رسانه، از ساخت بیمارستان 160 تختخوابی و سومین پایگاه اورژانس جاده ای پرند و همچنین افتتاح کلینیک ویژه ی رباط کریم به مساحت 1900 مترمربع خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی: ابراهیم اسکندری در دیدار با اصحاب رسانه، از ساخت بیمارستان 160 تختخوابی پرند و سومین پایگاه اورژانس جاده ای پرند و افتتاح کلینیک ویژه ی رباط کریم به مساحت 1900 مترمربع خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم، در دیدار نوروزی با اصحاب رسانه در بیست و سوم فروریدن امسال، ضمن اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان رباط کریم گفت:‌ دستاوردها و برکات بزرگ طرح تحول سلامت در شهرستان رباط کریم به وضوح قابل مشاهده است.

 
 دکتر اسکندری در خصوص برنامه های آتی این شبکه گفت: ما در پی افزایش سرانه فضاهای سلامت هستیم و به همین منظور ساخت پایگاه سوم اورژانس جاده ای به زودی در پرند آغاز خواهد شد که در این زمینه، شرکت عمران پرند نیز همکاری لازم را انجام داده است.

وی در ادامه افزود: ساخت بیمارستان 160 تخت خوابی در شهر پرند که در مرحله مطالعه و جانمایی قرار دارد، راه اندازی کلینیک ویژه فاز پنج پرند از برنامه های در دست اقدام این شبکه است.
دکتر اسکندری از افتتاح مرکز فاز 1 با تجهیزات قابل قبول در هفته سلامت خبر داد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم تصریح کرد: کلینیک ویژه دیگری هم در شهر رباط کریم به وسعت 1900 متر به زودی افتتاح می شود. همچنین سه پایگاه سلامت شهر رباط که توسط بخش خصوصی اداره می شود را در تلاش هستیم که مدیریت آنها را به شبکه بهداشت برگردانیم.
 
همچنین اختصاص زمینی جهت استفاده از هلی کوپتر در شهرستان و ساخت مجتمع آموزش عالی سلامت که می تواند نیاز منطقه را به نیروهای بهداشتی تامین کند.
دکتر اسکندری گفت: تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان رباط کریم، اعتلای سلامت مردم است و برای دستیابی به این مهم از تمامی پتانسیل ها استفاده خواهیم کرد.

در پایان این دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم به سؤالات مطرح شده از سوی خبرنگاران پاسخ داد و با تقدیم کتاب سبک زندگی سالم و هدایایی از زحمات اصحاب رسانه تقدیر کرد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 164 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر