دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید مدیران منطقه ای برنامه مشترک سازمان ملل از مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری و باشگاه مثبت شهرستان شهریار

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۲ | 
مدیران منطقه ای برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه ایدز و صندوق کودکان ملل متحد، از باشگاه مثبت و مرکز مشاوره بیماری های رفتاری شهرستان شهریار بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی: مدیران منطقه ای برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه ایدز و صندوق کودکان ملل متحد چهارشنبه بیست و دوم فروردین امسال، از باشگاه مثبت و مرکز مشاوره بیماری های رفتاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار بازدید کردند.
 
این بازدید با حضور رانگایان گرومورتی؛ مدیر ارزشیابی دفتر منطقه ای برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز، الیزابت پگووری؛ مشاور ارزشیابی دفتر منطقه ای برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز، ایدر دانگردورج؛ دفتر منطقه ای صندوق کودکان ملل متحد و درودی؛ مدیر کشوری برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز انجام شد.

 در این برنامه، گزارشی در خصوص اقدامات و فعالیت های انجام شده در زمینه پیشگیری، مراقبت، درمان و بیماریابی ایدز توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان و سرپرست مرکز مشاوره بیماری های رفتاری ارائه شد و تیم ارزیابی کننده با حضور در واحدهای این مرکز، نحوه ارائه خدمات را بررسی  قرار کردند.

دکتر درودی نتیجه این پایش را بسیار مثبت ارزیابی کرده و تصریح کردند، تیم پایش کننده تحت تأثیر عملکرد مطلوب این مرکز در اجرای برنامه های آموزشی و پیشگیری، مراقبت و درمان و بیماریابی HIV /ایدز قرار گرفتند و از زحمات مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهریار، سرپرست و کارکنان مرکز مشاروه بیماری های رفتاری و باشگاه مثبت  قدردانی کردند.
 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 242 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر