دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید استاندار تهران از پروژه ی احداث بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان قدس

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ | 
پروانه پورامینی؛ مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمات شهرستان قدس در مصاحبه با مدیریت روابط عمومی معاونت بهداشتی از بازدید استاندار تهران از پروژه ی احداث بیمارستان 160  تختخوابی این شهرستان خبر داد.
روابط عمومی معاونت بهداشتی: جناب آقای مهندس مقیمی؛ استاندار تهران و هیئت همراه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا میراحمدی؛ امام جمعه، آقای ناصربخت؛ فرماندار، آقای محمودی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی، آقای دکتر میرشریفی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان و جمعی از رؤسا و مدیران ادارات و نهادهای تابعه، صبح روز دوشنبه مورخ 21/12/96 از پروژه احداث بیمارستان 160  تختخوابی شهرستان قدس بازدید کردند.
در ضمن این بازدید، مدیر شبکه بهداشت و درمان قدس، گزارشی را از میزان پیشرفت پروژه مذکور به استاندار ارائه داده و بیان کردند: فاز اول احداث در بهمن ماه سال جاری به پایان رسیده و در حال حاضر پیمانکار قبلی در حال برچیدن کارگاه است. مناقصه انتخاب پیمانکار فاز دوم انجام و شرکت منتخب همزمان با تجهیز کارگاه برای اجرای فاز دوم علاوه بر شارپ نقشه ها، نسبت به کرسی چینی اقدام می نماید. گفتنی است، فاز دوم پروژه احداث این بیمارستان با اعتباری بالغ بر 310 میلیارد ریال در دست اجرا است.

همچنین در ادامه سفر استاندار محترم تهران به شهرستان قدس، جلسه شورای برنامه ریزی استان مشترک با کمیته برنامه ریزی این شهرستان نیز با حضور تمامی رؤسا و مدیران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد. 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 261 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر