دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری دومین نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسئولین روابط عمومی حوزه ی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ | 
گروه مدیریت روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه در تاریخ 19 اسفند امسال، نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسئولین روابط عمومی حوزه ی معاونت بهداشتی و برنامه های اجرایی هفته ی سلامت 1397 را برگزار کرد.
در این جلسه که با حضور مسئولین روابط عمومی شبکه ها و مراکز تابعه و رابطین روابط عمومی گروه های تخصصی معاونت بهداشتی برگزار شد، مهندس مهدی عرب؛ مدیر روابط عمومی معاونت بهداشتی ضمن تبریک میلاد فرخنده ی حضرت فاطمه زهرا(س) از تلاشهای همکاران حوزه ی معاونت بهداشتی در تدوین مجله ی صحت تقدیر و تشکر کردند.
ایشان با اشاره به رسالت مهم و مؤثر روابط عمومی در معرفی سازمان و همچنین جلب نظر مخاطبان از مسئولین روابط عمومی خواستند تا به عنوان بازوی مهم مدیریت مجموعه ی خود علاوه بر انعکاس عملکرد و فعالیتهای حوزه ی خود در خصوص انتقال نظرات و دیدگاه های مخاطبان برون سازمانی نیز برنامه ریزی لازم را انجام دهند.
وی نزدیکی روابط عمومی های مراکز را در تبادل تجربیات و نظرات و پیشبرد فعالیت ها مؤثر دانست و تأکید کرد: با توجه به اینکه روابط عمومی در کشور ما هنوز آن جایگاه واقعی و ارزشمند خود را پیدا نکرده است، لذا این وظیفه مسئولین هر سازمان می باشد که با توسعه همه جانبه و پیشرفت و ترقی روزافزون، آن را به جایگاه اصلی و  واقعی خود سوق دهند.
مهندس عرب اظهار داشتند هر کدام از ما به عنوان مسئولین روابط عمومی می‌توانیم با ارائه ایده‌های نو و خلاقانه در انتقال پویایی و نشاط به کلیه سیستم دانشگاه مؤثر باشیم.
 
گفتنی است در این جلسه در خصوص برنامه های هفته ی سلامت سال 97 و برگزاری همایش ملی سلامت در طی این هفته بحث و تبادل نظر شد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 323 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر