دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری نشست کشوری تخصصی - هم اندیشی سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس با حضور دکتر برکاتی؛ مدیر کل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ | 
معاونت بهداشتی دانشگاه ایران میزبان ِ نشست کشوری هم اندیشی برنامه های حوزه ی نوجوانان، جوانان و مدارس بود.

در این نشست که در تاریخ 96/11/15 و با حضور دکتر سید حامد  برکاتی؛ مدیر کل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت - دکتر گلایل اردلان؛ رئیس اداره سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس وزارت متبوع و کارشناسان مسئول برنامه های سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد؛ دکتر برکاتی در خصوص اهمیت سلامت گروه های سنی نوجوان و جوان، به عنوان آینده سازان کشور و همچنین تدوین برنامه های مدوّن برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی تهدید کننده  ی این قشر، مطالبی مفید و موجز را ارائه کردند.
در ادامه دکتر اردلان در خصوص برنامه های اجرایی مدارس مروج سلامت معاینات نوجوانان و لزوم اجرای فعالیت فیزیکی در مدارس مطالبی را ارائه کردند.
در این جلسه در خصوص برنامه های مداخله ای حوزه ی نوجوانان و جوانان- لزوم و اهمیت هماهنگی ها و تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی در راستای ارتقای سلامت نوجوانان و جوانان مواردی مطرح شد.
گفتنی است کارشناسان مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس دانشگاه ههای علوم پزشکی مشهد - اصفهان- شیراز کاشان   البرز ایران - شهید بهشتی و تهران به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود برای داشتن نوجوانان و جوانانی سالم - با نشاط و پویا پرداختند.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 416 بار   |   دفعات چاپ: 29 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر