دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اعطای لوح دوستدار کودک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط معاونت بهداشتی دانشگاه ایران به بیمارستان ابن سینا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ | 
  چهارمین بیمارستان در سال 96 موفق به دریافت لوح دوستدار کودک شد.
بعد از بیمارستان های عرفان، صارم و فاطمه الزهرا(س) رباط کریم، بیمارستان ابن سینا؛ چهارمین بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران است که در تاریخ 96/11/8 موفق به دریافت لوح دوستدار کودک شد.
این مراسم با حضور دکتر انیسیان؛ قائم مقام مدیر عامل بیمارستان، دکتر کاظمیان؛ معاون درمان، احمدی؛ مدیر پرستاری، دکتر عبائی؛ معاون فنی، اجاقی؛ کارشناس شیرمادر بیمارستان، حیدری؛ کارشناس شیرمادر معاونت درمان، کشاورزیان؛ کارشناس شیرمادر مرکز بهداشت شمال غرب  و کلیه همکاران مرتبط برگزار و لوح بیمارستان دوستدارکودک، توسط فلاح زاده؛ کارشناس شیرمادر دانشگاه علوم پزشکی ایران، تقدیم ریاست بیمارستان شد و نام این بیمارستان در لیست بیمارستان های دوستدار کودک کشور قرار گرفت.

راه اندازی بیمارستان های دوستدارکودک یک نهضت جهانی است که توسط یونیسف و سازمان جهانی بهداشت آغاز شده است. هدف آن اعطاء بهترین شروع به هر نوزاد از طریق برقراری و ارائه مراقبت های بهداشتی مناسب برای حمایت از تغذیه با شیرمادر به عنوان یک رفتار معمول در جوامع مختلف و اجرای 10 اقدام برای تغذیه موفق با شیرمادر و خاتمه دادن به توزیع رایگان یا ارزان قیمت شیرمصنوعی در بیمارستان ها می باشد.
قابل ذکر است همکاری کلیه مسوولین و کارکنان بیمارستان در راستای اجرای 10 اقدام بیمارستان دوستدارکودک قابل تقدیر می باشد.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 526 بار   |   دفعات چاپ: 19 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر